Newspaper Page Text
PAGE 10A
FORSYTH COUNTY NEWS Friday, Februiry 6,1W8
Drew Cobum, Anthony Coppola,
Anna Cox, Julia Cronin, Channa
Cuchy, Blake Densmore, Sarah
Driskell, Grant Eichler,
MacKenzie Farmery, Steven Fey,
Chelsea Floyd, Kacey Gentry,
Brock Gooden, William Goss,
Cody Groome, Spencer Gourley,
Kyle Gunter, Andrea Heard, Jodi
Hendrix, Brittany Holbrooks,
Devin Hosea, Jacob Hughes,
Taylor Jones, Hannah Judy, Alex
Lanier, Ashley Levengood, Alex
Logan, Whitney Long, Lauren
Marsee, Joshua Martin, Andy
Mauldin, Joey McLean, Jennifer
Mehaffey, Hannah Mizell, Nicole
Mote, Ashley Nichols, Chelsea
Payne, Brandon Rael, Sarah
Roehm, Elizabeth Rogers, Jennifer
Samacicio, Michael Sanford,
Jillian Shamblin, Melissa
Simmons, Britton Smith, Mitchell
Smith, Jaimie Stork, John Taylor,
Katie Thomason, Tatum Turan,
Lauren Tye, Ashely Tribble, Katie
Veldhuis, Jessica Weaver, Jessica
Wilkie, Elizabeth Williams
Lindsey Williams, Jason Wood.
Second grade
Daniel Arocho, Ellen Barrett,
Kate Bennett, Christopher
Bowers, Joshua Bush, Tyler Cox,
Heather Denny, Austin Dodd,
Spencer Farmery, Renee
Ferrazzuolo, Zachary Gardner,
Sarah Guiterrez, Kyle Herring,
Heather Holland, Stephanie
Keller, Serena Kotalik, Austin
Lark, Megan McCormick, Jay
Morales, Alex Olson, Sarah Reid,
Shoemake, Cody Sipsy,
Zachary Stone, Cadence Turpen,
Megan Webber, Halley Westray,
P.J. Wilkie, Stephanie Wood,
Kristin Young.
Merit roll
First grade
Alex Bagley, Jessica Banks,
Daniel Beverly, Eric Bradford,
Priscilla Bryson, Kendra Cain,
Timmy Casey, Leanna Clanton,
Nikki Coppola, Joe Craft, Shawn
Cronan, Alicia Dermond, Bailey
Eller, Hannah Frix, Jamie Frix,
Alyssa Giglia, Hannah Hastings,
Kayla Haygood, Maggie Hill,
Taylor Holbrook, Leslie Holloway,
Zachary Howard, Dustin Hursh,
Nicole Hyde, Regan Kennemore,
Emma Kretsch, Lucas Ledbetter,
Jeremy Long, Jay Massie, Bobby
Meeks, Clay Monroe-Melancon,
’Chance Morris, Tyler Oates,
Cameron O’Reilly, Kylie Payne,
Juliette Phillips, Kimberly Ramey,
’ A.J. Robinson, Randy Roland,
• Joanna Sanders, Mick Santilli,
* Christopher Seay, Tiffany Sewell,
* Cameron Sheppard, Blake Shively,
» Jason Stiede, Michael Suess, Ryan
.J Theisen, Toby Tidwell, Charly
Trepanier, Nicole Ware, Danielle
Washam, Cole Westray, Lauren
Williams, Sarah Williams, Ashley
Wilson, Kara Wojciechowski.
Merit roll
Second Grade
Jordan Amos, Brittany Badgett,
Jeffrey Bell, Jessica Blackmore,
Andrew Brabham, Alex Brack,
Jonathan Bradley, Jordan Branson,
D.J. Bruce, Sam Cole, Neil
Dankewich, Rachel Davis, Jessica
Denny, Marco Donjuan, Mitchell
Fields, Andrea Garmon, Blake
Garmon, Tyler Gerrell, Sean
Gibel, P.J. Girvan, Tony
Gruzynski, Casey Hall, April
Haneklau, Tristan Harrison, Reid
Hilliard, Emily Hope, Dean
Hulsey, Jessica Ives, Candace
Johnson, Josh Jones, Molly Korb,
Kraig Larrimore, J.J. MacDonald,
Kayla McDaniel, Amanda McKee,
Cody Majors, Kale Martin, Nina
McAllister, Jessica Neeley, Wesley
Newcomer, Allison Oates, Hillary
Orr, Jacqueline Pacheco, Jessica
Pack, Caitlyn Pendley, Jacquee
Santilli, Andrew Self, Trey
Smagur, Spencer Smallwood,
*■ Ashley Smith, Nicki Spruill,
’ Lindsey Standifer, Brandi
f Suddeth, Mapdie Sutton, Kayla
‘ Summers, Courtney Waldrip,
• Natalee Ward, Kim White, Taylor
’ White, Leslie,Young.
■ ■ni<rT-=s? ! .? ■" - =gm"|
proteins, inc.,
* CUMMING DIVISION 7 <
| Proudly Supports The Youth J
f of Forsyth County J]
aua_ Mn _ rmi 1
. ' ■ •»
I '
Vickery Creek
Elementary School
Honor roll
Second grade
Chelsea Fenn, Joshua Robinson,
Lance Vanderlip, Tyler Rice, Clay
Richards, Garrett Hooker, Daniel
Armstrong, John Workman,
Matthew Sterritt, Neila Fitzgerald,
Haleigh Hopkins, Ashton Bagley,
Brad Polaski, Ashley Terrell,
Alison Macer, Alex Kizer,
Brittany Nettleton, lan Wilson.
Third grade
Ali Banda, Melissa Royer,
Melanie Stam, Natalie Enger,
Charlie Tyson, Allyson Sterritt,
Kayla Hamby, Brittany Hall,
Deanna Shaw, Abbie McHugh,
Chelsey Neumann, Brigette
Rothenberger.
Fourth grade
Jay Anderson, Colleen Zaffirio,
Courtney Croft, Amanda
Packman, Ashley Harkrider, Alex
Day, Michael Moore.
Fifth grade
Emmie Norville, Hannah Orr,
Kyle Bauer, Jordan Johnson, Zac
Crowley, Emily Dorman, Meagan
McCollum, Andrea Blair.
Otwell Middle
School
Honor roll
Sixth grade
Sheryl Austin, Eric Bailey,
Meredith Baines, Bobby Callahan,
Nicole Caubo, Michael Chance,
Greg Clark, Brenna Clayton,
Collette Cochran, Melissa
Cochran, Danielle Conant, Alex
Conti, Dan Glassick, Judd Gravitt,
Whitney Gravitt, Meghann
Griffin, Sara Grizzle, Chase
Hammet, Jena Hartinger, Brittany
Kaissieh, Samantha Key, Kyle
Kinsey, Jessica Kreunen, Misty
Lamb, Katie Long, Hilda
Maldonado, Tyler Marzofka, Amy
Mohr, Erin Moisten, Logan
Moseley, Kimberly Nolan,
Katherine Ouellette, Noah
Patterson, Matt Peterson, Anna
Phillips, Genna Sengstacke, Sam
Shadburn, Hailey Strickland,
Shawn Trauger, Brandi Wilkie.
Merit roll
Sixth grade
Justin Aiello, Gary Archer,
Adam Baldwin, Sasha Balanco,
John Booker, Meghan Boudreaux,
Cole Cain, Alex Charbeneaux,
Vanna Dickerson, Scott Dudley,
Connie Francia, Amber Frazier,
Ashley Frix, Josie Fuller, Amanda
Gentry, Dusty Gerrell, Michael
Glazebrook, Jessica Graham, Josh
Griffith, Heather Hamill, Lauren
Harms, Rusty Hein, Hayley
Holbrook, Tasha Holcombe, Will
Illg, Courtney Johnson, Steven
Jordan, Amanda Kennedy, Joshua
Kennemore, Kyle Kinsey, Katie
Konstanzer, Joy Lavezzo, Katelyn
Lewis, Jennifer Marshall, Beau
Mason, Destion McCormick,
Codie McCurley, Andrew
McKinney, Kane Miller, Jillian
Munroe, Mack Murphy, David
Myers, Jenna Naylor, Amanda
Novack, Andrew Olson, Zachary
Orr, Katherine Perkins, Meredith
Plyler, Josh Postlewait, Michael
Pryzgoda, Alesia Purcell, Megan
Ramey, Samantha Rhodes, Kelly
Schleier, Allison Sellier, Cody
Shadburn, Logan Shawyer,
Elizabeth Smith, Jordan Smith,
Ryan Smith, Timmy Tapp,
Courtney Taylor, ( Lucas Teague,
Haeli Templeton, Jennifer
Theisen, Chris Turner, Cristina
Vidal, Jessica Walters, Kerri Ward,
Michael Webb, Nick Westbrook,
Kyle Whitley, Josh Wilkijns,
Spencer Williams, Josh
Williamson, Duston Young.
Honor roll
Seventh grade
Mea Ashway, Danielle Barnett,
Alison Beaumont, Chrissy
Bottinick, Jason Brewster, Rachel
Burch, Adam Collins, Jeramy
Compton, Sam Conway, Amanda
3RD 6-WEEKS/2ND 9-WEEKS HONOR ROLL
Comer, Destin Dunham, Kimberly
Frederick, Will Gulsby, Sarah
Hales, Jessica Hayes, Jessi
.Ingram, Jeff Malen, Jaclyn Marsh,
Sarah Marsh, Kellie Mason,
Megan Metzger, Kristian Moss,
Kristen Norwood, Jenny Reeves,
Brittany Risher, Amanda Rolo,
Nathan Roper, Trent Samples,
Anna Sewell, Katy Heatherman
Sutton, Brittany Thompson,
Brandon Tubandt, Ana Walker,
Cary West, Raechelle Wheeler,
Mike Yeary.
Merit roll
Seventh grade
Loren Aaron, Josh Abbott,
Katisha Alexander, Jordan
Amirkhani, Jonathan Baggett,
Richard Barrett, Paige Bellamy,
Wesley Blankman, Jo Boling, Josh
Boling, Savannah Brininstool,
Candice Bruce, Kim Burnette,
Jonathon Bush, Erin Campbell,
Zachary Cochran, Tommy Couch,
Matt Cummingham, Busch
Cummings, Jessica Davis, Daniel
Eisenman, Chad Everett, Max
Franks, Ashley Gooden, Stephanie
Goss, Amber Gravitt, Suzanne
Hendricsk, Leasel Hill, Melissa
Hogan, Tiff Holmes, Brandy
Johnso, Kate Jones, Kevin Key,
Sydney Leblanc, Tonya Mashbum,
Sarah McCurry, Stephanie
McKinzie, Tyler Medlin, Vanessa
Micic, Jaime Morris, Jennifer
Murphy, Chris Neveils, Kara
Nymberg, Megan Patterson,
Jennifer Payne, Jonathon Pinson,
Sam Potts, Natalie Pritchett, Rae
Salyers, Jana Sanford, Dustin
Seay, Hilary Shumate, Ronnie
Simpson, Jordan Smith, Laura
Smith, Sarah Smith, Brooke
Stathes, Jody Tallant, Drew
Taylor, Tabitha Terry, Melodie
Thomas, Brittany Townley, Julie
Trammel, Laura Twyman, Justin
Weinmann, Joshua Wheeler.
Honor roll
Eighth grade
Crystal Carter, Ashley Case,
Lindsey Case, Alivia Conti,
Breanne Edmonds, Matt
Frederick, Julie Gabrielle, Stacey
Garner, Alison Green, Scarlet
Hughes, Philip Lyerly, Elizabeth
Nelson, Elicia Parvin, Victoria
Richards, Elizabeth Romig, Laura
Stieglitz, Jackie Tyo, Blake West,
Amanda Yawn.
Merit roll
Eighth grade
Laura Addison, Amanda Arp,
April Baeza, Leigh Barnhorts,
Deanne Bell, Alicia Bennett,
Lindsey Brooks, Andrea Butler,
Chris Cauley, Chris Cook, Aaron
Daniels, Neal Daniels, Michael
Davidson, Meredith Day, Amber
Dodd, Denis Durmic, Amela
Ejupovic, Dana Gamer, Elizabeth
Gaydon, Geoffrey Gillon, Logan
Giordia, Katie Glassick, Matt
Glazebrook, Alicia Green, Donna
Grizzle, Becky Harris, Sarah
Higgins, Ashley Himes, Craig
Holland, Callie Holmes, Jennifer
House, Thad Hulsey, Amy
Jackson, David Jefferson, Sean
Katz, Nikki Kenney, Darren Kiley,
Tyler Knop, Kelly Kochinski,
Jessica Lawson, Kris Lewis,
Lindsey Markey, Julie C. Martin,
Nicole Martin, Erin Miller, Natalie
Molden, Amy Parker, Kimberly
Plumm, Taylor Popp, Carla Pruitt,
Kelby Pruitt, Victor Rabanal, Kim
Reed, Jamie Richards, RacheJ
Rogers, Lauren Samples, Tyler
Schultz, Melissa Self, Michelle
Shockley, Darla Smith, Angel
Summers, Ashley Tatum, Kyle
Wilkinson. \
North Forsyth
Middle School
Honor roll
Sixth grade
Mary Alldred, Brandon Batt,
Andrew Berry, Brittany
Blankenship, Danielle Buckalew,
Caroline Burklin, Zeylna Cano,
Amanda Clark, Karen Daniel,
Buddy Deßoche, Jessica Dixon,
Zachary Dunkerly, Hayley Erck,
Max Fischer, Jonathan Gayton,
Bethany Goulding, Katie Gravitt,
Andrew Grindle, Megan Heard,
Dusty Holtzclaw, Sierra Jennings,
Courtney Koons, Nicholas Lance,
Nikki Martin, Drek Mattie, Erin
McCormick, Karen McLendon,
Nicole Morgan, Kristina Morris,
Jamie O’Bryant, Nikki Parker,
Rhonda Peck, Kaley Power,
Ashley Riley, Heather Ann
Russell, Matt Stachowicz, Laren
Sutton, Meredith Tatum,
Alexandra Thomas, Meredith
Tise, Richard Vagts, Matthew
Waldron, Harley Ward, Whitney
Williams, Matt Womack.
Merit roll
Sixth grade
Hannah Adams, Kelly Austin,
Anita Banks, Leigh Ann Bennett,
Karina Brown, Tim Buffkin,
Kimberly Butler, Leslie
Chumbley, Elizabeth Clay,
Shannon Cleland, Ashley Cowart,
Dana Duff, Charlton Echols,
Steven Echuck, Krista English,
Aaron Evans, Shana Evans,
Jessica Fain, Celeste Frey, Edwin
Gleeson, Wes Gravitt, Dawn
Grindle, Ryari Hall, William
Hansard, C.W. Hawkins, Joel
Hensley, Natalie Holland, Matt
Humphries, Jeremy Husk, Nicole
Jackson, Holly Jennings, Courtney
Keener, Misti Kellman, Daniel
Kimbrell, Rebeca Knudsen, Chloe
Krueger, Ashley Landes, Sarah
Lazenby, Christopher Light, Tyler
Magoon, Michael Maloney,
Jordan Martin, Cari McDonald,
Mitchell Meadows, Jennifer
Merola, Jason Merritt, Adam
Millwood, Stacey Mincey, Grant
Mooney, Zak Moore, Andrew
Pearson, Steven Putman, Boone
Richardson, Michelle Roberts,
Adam Robertson, Lindsey
Rodriguez, Heather Rose Russell,
Kristin Saladrigas, Tammy
Schilling, Catlin Sims, Daniel
Smith, Tony Smith, Tyler Smith,
Whitney Southwood, Josh
Stewart, Ashley Styles, Christi
Thomas, Mary Frances Thornton,
Mike Trent, Ramey Tucker, Dillon
Turner, Kyle Tuttle, Kris Vaughan,
Nathan Vaughan, Zach Waters,
Mary Ann Watson, Ryan
Whittington, Lindsey Wilbanks,
Dillon Winters, Zack Yates.
Honor roll
Seventh grade
Brian Adams, Amanda Akins,
David Alvord, Jaclyn Arpin,
Gloria Barany, Eric Brown, Jason
Castleberry, Jessica Couch,
Jennifer Cox, Casey Dellinger,
Jennifer Elrod, Mary Ann Fitts,
Matt Foster, Stacy Gravitt, Kelley
Henderson, Kate Hobgood, Jana
Horton, Michael Jones, Marialice
Mashburn, Cynthia Mayo, Cole
McDaniel, Nick Niesielowski,
Kaitlyn Peters, Eric Richards,
Jaclyn Schabel, Eric Stolze,
Michael Stuparits, Andrew
Thacker, Hayley Thompson,
Ashley Vicchrilli, Jennifer Viehl,
Holly Watson, Rebecca Williams.
Merit roll
Seventh grade
Amber Almond, Jarod Amos,
John Anderson, Jud Baker, Jimmy
Bazemore, Julie Beck, Shannon
Berg, Amanda Boozer, Alicia
Bryan, Jonah Bryant, Andrew
Burrus, Suzanne Castleberry,
Brian Champ, John Corley,
Jeremy Crane, Ryan Cross,
Michael Dale, Krystle Dockery,
Elise Echols, Brett Ellis, Jessica
Ethridge, Laura Fitzgerald,
Nalanna Floyd, Casey Fowler,
Chad Gaddis, Sean Griffin, Lacie
Gutierrez, Lindsay Hammond,
Courtney Hammond, Jenny Hand,
Stacy Haney, Bobby Harkins,
Ryan Harrell, Mikahla Harris, Joy
Harrison,, stpfanie Hastings,
Maggie Hicksl, Ashley Holland,
Dori Holtzclaw, Emily Ivey, Chris
Jesberger, Brandon Kimmons,
Ryan King, Zac Lopett, Allison
McDonnell, Jodi Mcpherson, Cari
Murphy, Abbey Nix, Jennifer
Peters, Marc Prevost, Blake
Samples, Kurisha Schuman,
Lauren Seidel, Jeremy R. Smith,
Samuel Sosebee, Tim Strickland,
Donna Sutlic, Justin Tallant, Katie
Tallant, Nicole Thompson, Adam
Tinsley, Chris Vagts, Leslie Webb,
Amy Wendt, Chase Wilbanks,
Kaelah Williams, Rebecca
Williams, Jonathan Wilson, Jody
Wood, Dwight Young, Emily
Zomer.
Honor roll
Eigth grade
Sonya Bailey, Carla Batt, Beth
Benson, Jared Bruder, Kristi
Counts, Janet Dockery, A.J.
Downs, Anna Dunn, Eva Griffin,
Beth Hendon, Alicia
Higginbotham, Josh Holland,
Michaelyn Jones, Shelley Jones,
Leah Kinser, Keisha Martin, Dana
Martin, Bennett Mayfield,
Meridith Myrick, Jackee Ray,
Michelle Russo, Matthew
Schmuck, Emily Waite, Ashley
Waybright.
Merit roll
Eighth grade
Rachel Amerson, Isaac Bagwell,
Jennifer Ballard, Valeri Barcelow,
Jessica Barker, Michelle Beeken,
Valorie Bennett, Ashley Blanton,
Allison Britt, Travis Caine, Becky
Caison, Emily Caliento, Nikki
Conatser, Josh Croft, Elizabeth
Daniel, Amber Diamond, Jessica
Dixon, Jared Dunn, Emily Engels,
Chad Esco, David Fink, Amy
Fowler, John Fragulis, Stephen
Fry, Melissa Garner, Caleb
Gilleland, Jessica Goulding,
Ashley Greer, Jessica Handley,
Stacy Harrelson, Andrew Head,
Brandon Helton, Laura Hoadley,
Jarrett Hyde, Ashley Johnson,
Rose Johnson, Megan Kell, Kate
Knudsen, Karri Lawhorne,
Andrew Mann, Ryan McClure,
Lindsey Murray, Mike Nelson,
Cori Nichols, Bradley Orr, John
Otwell, Kristen Pellegrino,
Jennifer Post, Jennifer Powers,
Paul Prater, Brett Rabe, Amber
Raines, Kristen Reese, Laura
Rich, Michael Ridge, Tiffany
Robbins, Jeff Robertson, Richard
Robertson, Nick Sexton, Michael
Shahpazian, Tiffany Shaw,
Shannon Simpson, Colleen Smith,
Aimee Smith, Jessica Stephens,
Hanna Sutton, Matthew Temples,
Rudy Tribble, Stephanie Trotter,
Andrew Truett, Timm Wilson,
Brittany Wilson, Lynn Woody,
Natalie Yates.
Forsyth Central
High School
Honor roll
Ninth grade
Katie Abraham, Betsy Cain,
Stacy Chance, Amber Clark,
Beverly Davis, Corey Jung, Alysa
Nelson, Noel Potts, Chase
Samples, Kim Spreen.
Merit roll
Ninth grade
Adam Alfrey, Kareth Allison,
Slate Amos, Ricky Anderson Jr.,
Rachel Avry, Billy Bean, lan
Biernacki, Brandon Blevins,
Jennifer Bottinick, Jeremy Boyd,
Drew Bozarth, Justin Bridges,
Dereck Britt, Carey Brown,
Christian Castelean, Sammie
Castro, Syd Chatham, Vanessa
Collett, Tyler Collins, Andy Danh,
Suzanne Daniell, Rachel
Densmore, David Evans, Marla
Fileds, Meredith Godwin, Candice
Gravitt, Rusty Greene, Dedra
Grooven Tanya Hall, i Jamie
Hardeman, Alicia Harrison,
Ashley Hawkins, Laura Helbert,
Nathan Hester, Abby Hodges,
Emily Holbrook, John Jordan 111,
Brett Keyser, Brett Liner, Douglas
Macon 11, Mary; Medlin, Tina
Mullins, Ellen Park, Clara Patten,
Michael Peacock, Charity Pirkle,
Bradley Raines, Rachael Sawyer,
Scott Schlueter, Cody Schmomtz,
I Brandon Seay, Lisa Sharer, Mason
Shawver, Ryan Sieveking, Julia
Stokes, Mindy Theriault, Jeff
Thoensen, Ashley Townley, Ryan
Whitley, Jeff Wright, Laura
Wright.
Honor roll
Tenth grade
Blake Carter, Lain Edwards,
Alyson Foxx, Kerry Gallo, Coiftj?
Gravitt, Jessica Gulsby, Josh
Lewis, Greg Logan,
Peppard, Cory Proctor, Ambejfe
Salter, David Schulte, Leslie/
Tibandt, Blake Vandevelde, JoslH
Weeks. |
Merit roll
Tenth grade
Misty Bethany, Chris BoydZ
Christine Burnison, Phillips
Castleberry, Susan Childers, Kaye.
Chumley, Leigh Crow, Hepniti
Demetrios, Ricky Donoffiqp
Gabby Dukas, John Fowler, Nick;
Gray, Marissa Green, Kelli Hays,';.
Brent Howell, Lindsay Jolly, Paul?
Jones, Alma Ljuca, Jason Ldr<£;
Nicole Maddox, Brandy
Chrissy Milano, Beth
Jamie Myers, Joanne
Nigel O’Rear, Jon Payne, Justirf
Peppers, John Poulos, Zac Rogers,
Josh Roper, Reid Stovall, Gennie
Strayhorn, Rachel Wise.
Honor roll
Eleventh grade
Bobby Donofrio,
Johnson, Tim Joyner, Kristin'
King, Jason Marshall, Deen£?
Martin, Rebecca Park, Jeff Pugh,'
Lisa Renzi, Angela Sulka, Jamie’
Wilson. ' '4
•
Merit roll
Eleventh grade ?
Justin Adams, Mark bramblett,
Jeremy Bromwell, Ryan Brown,
Charley Burks 111, Amanda
Butynski, Dana Chadwick, Seth
Cole, Melanie Croy, Katie Culver;
Ashlee Davis, Scott Dodsohv
Tammy Evans, Brian Fahey-?
Jeania Hall, Brad Heard, Lo,rv
Herndon, Brooke Hunter, Tamara,
Huwiler, Paula Jaeck, Adrienne.
Judy, Johanna Laika, Adam*
Lavezzo, Christopher Leßlanc?
Terry Lynch, Alicia
Courtney McClintick, Amanda
McCormick, Matthew Malkey,'
Joseph Oswalt, Jason Payne, Jerry.
Pyle, Lora Raines, RachaeJ
Rosenblum, Andrew Ryan/
Samatha Schupp, Erica Seitzer,
Jeff Yeary, Kristin Young. y
Honor roll ,/<•
Twelveth grade ,1
Brooke Bagby, Leslie Btiice,
Kacy Cambell, Sonia Demetrio&t
Jeremy Densmore, Jill Franklins
Kelli Giddish, James Purvis',
Taylor Rice, Kyle West.
•<>'*
Merit roll
Twelveth grade
Travis Armes, Chris Balschat,
Rebekah Beary, Karmen Cantrell,
Cathy Coheley, Lee Corum,
Tabitha Densmore, Matthew:
Felker, Mark Fields, Heather Ford?
David Frechette, Michael
Gundlach, Jennifer Hansen, Jaspn
Harris, Travis Hensley, Mary
Megan Hethcox, Alex Hill,
Brandy Hitt, Jessica Holbrook,
Elizabeth Hunt, Dan Kovach;
Stephanie Lanter, Lisa Logan;
Jennessa McDowell, Mike
McGinnis, Leslie McGuinn, Kini
Mcleod, Amy Meyer, Aimee
Oswalt, Jason Picklesimer, Eripa
Pruett, Alania Samples, Eqij
Shultz, Hank Simpson, Michael
Tatum, Jerad Triplett, Septi
Vanderhoff, Todd Vanderhoff,
Kelly Warner. .
North Forsyth
High School
Honor roll ,
Ninth grade
[John Brady, Janelle Dorspy,
Justin Kelley, Eve Lamb, Mark
Larson, Jessica McCoy, Mandy
Stanfield, Megan Taube, Thomas
Waite.
Merit roll
Ninth grade
Scott Abernathy, Jacob Arnold,
Amanda Atkinson, Jim Babcock
Jessica Bagley, Lindsey Ba,kpf,
Josie Bowman, Ashley Burkes
Elise Bush, Heidi Cash, Blake
Childress, Trevor Clark, Justin
Cody, Ryan Cox, Jeffery Dockery,
Jason Gossett, Christi Haines,