Newspaper Page Text
Wg Creek
Elementary School
Honor roll
Second grade
Nick Anglin, Brandon Berlin,
Ali Chouhdry, Richard Crowder,
John Delatore, Jake Dennis,
Morgan Dolan, David Dollar,
Kristen Forrest, Melissa Gatti,
Michael Gothard, Elizabeth Hill,
Justin Kennedy, Natalie Khalil,
Casey Klepchick, Katie Lebel,
Danielle Maida, Amanda Medley,
Vivanne Mendes, Christopher
Moody, Robert Pastor, Bubby
Pavjo, Chelsea Peterson, Patrick
Pulsey, Cole Rogers, Taylor
Satterfield, Eric Shekarabi, Amber
Shirley, John Simon, Scotty
Solomon, Nicholas Spenello,
David Stonecypher, James Stough,
Ashley Stovall, Ashley Straut,
Jessica Straut, Justin Vlaun, Andy
Webb.
Third grade
Sam Adams, Lyndse Alaniz,
Blake Alliston, Matthew Brooks,
Caylin Broome, Alex Budd, Jacob
Burton, Geoffrey Calderaro, Noah
Chamberlin, Chris Crooks,
Brittany Crumpton, Alix Erola,
Alex Estill, Heather Fanner, Zack
Goins, Elisabeth Hall, Jenna
Heisler, Amanda Johnson, Rene
Johnson, Katie Kelly, Amanda
Kettles, Chris Lebel, Grace Lee,
Andrew Lombardi, Laina
Lorendo, David Martin, Nick
Moody, Ina Musgrove, Marina
Naviaux, Patrick Osborne,
Samantha Qualls, Bethany Raley,
Lauren Reichling, Anne Roberts,
Jessie Rowe, Jessica Satterfield,
Jake Smith, Hillary Strack, Shaun
Sutton, Kaiti Tadvick, Chelsea
Trimmer, Drew Vaughn, Samantha
Vogt, Steven West.
Fourth grade
Channing Aired, Daniel Beach,
Cameron Brown, Ariel
Chamberlain, Jennifer Davis,
Cristina de Oliveria, Nikki
DeLettera, Cadie Denbow, Ashton
Dryer, Jonathon Fausel, Emily
Filer, Eric Gheorghe, Chris
Godwin, Greg Houston, Scott
Hunley, Ben Johnson, Eric Kenny,
Ashley Parker, Shaun Polston,
Danny Posch, Alex Pritchett,
Robbie Sanders, Ashley Sanford,
Andrew Snider, Jessica Tate,
Bryan Wilson.
Fifth grade
Rachel Andreaus, Stuart Barton,
Chris Black, Chris Cleveland,
Lauren Daitch, Matt Dorminey,
Lindsey Emerson, Robert Estill,
Greg Harris, William Hart,
Heather Hastings, Aubrey Hodges,
Delaram Homayouni, Travis Hunt,
Randi Jackson, Connor Kelly,
Berett King, Brian Kolesar, Kyle
Loomis, Mia Montgomery, Daniel
Natic, Eric Parker, Ben Payne,
Richie Petzel, Malia Raley, John
Schwaemmle, Haden Shibbley,
Jacqueline Smid, Brooke Smiley,
Jessica Stagemen, Jeffrey Stovall,
Madilynn Vega, Linus Warendh,
Quin Watson.
Chattahoochee
Elementary School
Honor roll
Second grade
Savanna Allen, Josh Altman,
John Anderson, Michael Arpin,
Seth Austin, Destin Betsill, Ryan
Bruce, Jamie Burks, Brian
Calhoun, Garrett Douthitt, Lauren
Echols, Chelsea Edwards, Alison
Elliott, Lauren Evans, Andrea
Franks, Jackson Geonis, Alicia
Green, Brooke Henderson, Jonah
Howell, Madalyn Ingram,
Kimberly Lyons, Trey McConnell,
Kaylee Mills', Kyle Peterson,
Keenan Plant, Sam Rawlins,
Thomas Scott, Lauren Spradling,
Robert Thomas, Dustin Utz,
Samatha Weber, Caitlin Wells.
• * A/
Third grade /
Brittany Abraham, Jimmy
Butler, Bryce Helsel, Maggie
Jensen, Abigail Jones, Brit Pruitt,
7/ '/&s£ 'fa/'/ ''S'' S fy ,/ '/ffl'&'f/r ', '/'y /< '/' "4 f/"/? -'■zZ '''' ' ' ' / ' ' "'/;/' '' ' ' , ', , r '," <• '''£''/' <r, ~ / '
To Bo TTip Tn Om
.X-^C*vA/fif’< | Ov JL 1 \Jr vs v
I rr ** *
Samantha Thomson, Shawn
Wheeler, Claire White.
Fourth grade
Jennifer Alvord, Danielle Bayles,
Mandy Bragg, Devon Brown,
Audra Caldwell, Lauren Champ,
Tyler Condon, Hannah Gibson,
Charley Hobgood, Hannah Jones,
Justin Larson, Kate Seals, Megan
Seals, Josh Styles, Pedro Torres,
Brent White, Kyle Womack,
Amber Zaccaro.
Fifth grade
Christi Akins, Ashley Berry,
Brittani Byers, Hillary Cagle,
Michael Chihlas, Christian Clark,
Tiffany Clark, Paul Corley, Jessy
Ducharme, Bacle Fowler, Ben
Gagen, Kelly Hamm, Michael
Hammontree, Ross Hensel, Emily
Horne, Meggie Ingram, Leigh
Jackson, Steven Mavis, Drew
Muller, Matt Nelson, Ashley
Norton, Joseph Otwell, Brett
Peters, Kristen Petersen, Janet
Peterson, Madison Pruitt, Michelle
Ray, Kelly Schabel, Tahni Segars,
Patrick Tilley, Audrey Tomlinson,
Megan Waldridge, Jennifer Wells,
Emily Wilson, Justin Yates.
Chestatee
Elementary School
Honor roll
Second grade
Paul Abernathy, Christy Adams,
Stephanie Baker, Sean Black,
Carrie Castleberry, Sabrina
Fletcher, Andrew Garner, Alex
Henderson, Tyler Martin, Jennifer
Merris, Hillary Mertz, Sarah
Milford, Devonna Prince, Michael
Raines, Miranda Reece, Chelsea
Tench, Emily Thomas, Evan
Thomas, Cody Thompson, Becca
Zimler.
Third grade
Douglas Brown, Brittany
Crossman, Chelsea Davis, Jessica
Forbes, Tarik Horton, Abby Long,
Edwin Martin, Jonathon Taylor.
Fourth grade
Josh Akins, Brandon Belmore,
Kaleigh Bennett, Ashley Brooks,
Charissa Hamlet, Jesse
Hemandex, Hannah Kinser, John
Lantz, Laura Mayo, David Nance,
Kyle Peek, Kyle Quinn, Travis
Rogers, Mark Vaughan, Kalen
Wallace, Arnie Weldy, Patricia
West, Tyler Willis.
Fifth grade
April Argo, Heather Bennett,
Brent Bolton, Stacy Carlyle,
Lindsey Edwards, Russ Fitts,
Shelly Hays, Celeste Lantz, Adam
Martin, Caleb Martin, Corey
Mayo, Robert Mayo, Brian
McCain, Haley McNeal, Holden
McNeal, Havilah Miller, Jessica
Ohde, Danielle Olive, Tye
Overmyer, Sonia Peters, Danielle
Pinion, Taylor Samples, Jin Seon
Smith, Jeffrey Thurman, Colby
Wagoner, Chris Wall, Hannah
Watson, Amber Wilson.
Coal Mountain
Elementary School
Honor roll
Second grade
Clinton Baxter, Brittany Bennett,
Callie Bennet, Hutch Bennet, Jess
Blac, Nikki Byrd, Anna
Dankewich, Rebecca Davis,
Marissa Duhaime, Amber Hester,
Ethan Hyde, Caleb Kent, Daniel
Martin, Jessica Mcßrayer, Jed
Mills, Nicole Mincey, Christina
Nosari, Ethan Odom, Skyler Pitts,
Ethan Roland, Stephanie Sexton,
Weston Slaton, Lucas Sweat, Julie
Tuttle, Tommy Vagts, Chris
Vicchrilli, Clint Wallis, Derek
Watson, Austin Wehunt,
Kimberlee Whittaker, Ashley
Wigley.
Third grade
Heather Abernathy, Brittany
Bader, Danny Barnett, Emily
Bennett, Rebecca Blankenship,
Rebekah Bryan, Nicolas Collins,
Cecily Curl, Josh Deal, Anthony
3RD 6-WEEKS/2ND 9-WEEKS HONOR ROLL
Douglas, Webb Hansard, Jonathan
Jennings, Ryan Jones, Nicholas
Mitchell, Jessica Nguyen,
Raymond Nosari, Lisa Shirley,
Ashley Smith, Matthew Smith,
Will Stagg, Hannah Styles.
Fourth grade
Paul Fischer, Lanie Galland,
Russ Ivey, Michelle King,
Jonathan Mcßrayer, Courtney
Perea, Justin Smith, Chelsea
Spragg, Brandi Watson.
Fifth grade
Virginia Whitcomb
Cumming
Elementary School
Honor roll
Second grade
Natalie Aicher, Lauren Alden,
Caroline Ashway, Nikki Banks,
Chad Beasley, Trevor Cheek,
Cortney Evans, Savannah Foster,
Lauren Glenn, Ashlei Glover,
Anna Hatzispiros, Luke Huffman,
Kristen Iles, Tom Kelly, Lindsey
Miller, Alyssa Nichols, Luke
Outler, Deidra Pruitt, Davey
Randall, Chance Reid, Jordan
Rice, Ben Sleister, Katie Stephens,
Rachel Stringer, Geoff
Sweetwood, Jordan Vaughn, Nicki
Wright.
Third grade
Nicole Adler, Lindsey
Alexander, Erik Carlson, Hayley
Charbonneau, Brittany Cheek,
Cassaundra Cutter, Aubrey
Depriest, Max Evans, Ashley
Hughes, Philip Moore, Nicole
Rushin, Allison Schleier, Brittany
Smith, Fallen Smith.
Fourth grade
Cory Case, Katie Cornell,
Michael Kelly, Brittany Martin,
Neva Pruitt, Corey Woodard.
Fifth grade
David Bean, Brittany DeLong,
Ashley DePriest, Eden Estep,
Jamie Halladay, J. P. Jackson,
Matthew Klingbeil, Adam Knop,
Dustin Lunde, Sarah Merck,
Lindsay Morrison, Heather
Peppers, Austin Rutland, Cody
Sweat, Cora Tallant, Kayla
Whited.
Special Education
Jeremy Daniel, John Griggs,
Alisha Haygood, Ronnie Hicks,
Mike Holland, Lee Jackson, Julie
Payne, Tiffany Tatum.
Merit roll
Second grade
Arrin Allen, Jessica Bagwell,
Antonio Baltazar, Kelsey
Batchelor, Heidi Blake, Morgan
Boling, Cory Cagle, Alex Charles,
Michael Clark, Christopher
Crispens, Allie Cummings, Ethan
Dickerson, Joseph Drost, Allison
Dudizak, Brianna Durham, Zlatan
Durmic, Cayla Estep, Tiffany
Foster, Kayla Garner, Megan
Gravitt, Brittany Harrison, Lee
Hyatt, Amanda Jacobs, John
Johnson, Bobby Kirkner, Heather
Moody, Ashley Oliver, Tyler
Parker, Jake Pierce, Jesse Pierce,
Amanda Ray, Whitney Russell,
Travis Sandlin, Nikah Shawver,
Evan Tatum, Leticia Torres,
Christa Walters, Hannah Walters,
Joel Webb, Jackie Williams,
Shelby Williams, Alex Yandell,
Billy Young.
Third grade
Alex Arceneaux, Bryan Barnes,
Hunter Blackwell, Justin Borders,
Tyler Boyd, Matthew Brown,
Leah Burruss, Sue Chumbier,
Ricki Crumley, Michael
Cunningham, Jessica Easley, Josh
Eidell, Alissa Fuller, Rachel
Gonzalez, Jeffrey Hardy, Haleigh
Hayes, Alex Hoffman, David
Holder, Cori Jekot, Buck Jordan,
Brittany Kilby, Kristie Kitts,
Kayla Leonard, Mallory Mason,
Daniel Merck, Katie Miller,
Megan Money, Cory Morgan,
Duke Moseley, Eleanor Oueliette,
Kyle Palazzo, Aashka Patel, David
Ratajski, Malcolm Redd, Maggie
Rich, Whitney Roden, Alexandra
Sanborn, Donny Saunders, Zachry
Sisk, Jason Suggs, Joshua Torres,
Molly Wainscott, Kyle Whittaker. ’
Fourth grade
Morgan Bellamy, Kyle Boling,
Jessica Brady, Brandi Britain,
Chris Carroll, Corinne Cetti,
Jennifer Christopher, Josh Comer,
Chris Dudziak, Brandon Edwards,
Drew Evans, Josh Gering, Brandy
Haney, Jessica Hardy, Ben Hein,
Meaghan Hilliard, Justin Jackson,
Marina Jacobs, Anthony Keeter,
Michelle Key, Amber Lawson,
James Littleton, Sara McCurley,
A. J. McGuire, Asa McMillian,
Maria Mora, Karra Morgan, Sarah
Moseley, Heather Niedermaier,
Aimee Phillips, Robert Pisaniello,
Jesse Ramey, Miriam Ramierz,
Rick Rider, Jacob Sarvis, Brittany
Shadbum, Corey Sleister, Karlee
Smith, Brittany Snyder, Aid
Sultanovic, Jody Tallant, Johnny
Tsay, Brittany White, Brittney
Wilkerson, Kim Williams, Lacy
Womack.
Fifth grade
Haley Addison, Benjie Barnes,
Danielle Beasley, Ashley Black,
Bridgette Boyd, Sarah Brown,
Katie Canon, Erica Cowley,
Vanessa Cutter, Chris Davis,
Ramon Escamilla, Tiffany France,
Ashley Hunt, Jennifer Ingram,
Anndrea Koehler, Amanda Lewis,
Christie Littleton, Shei Massey,
Hutton Mauldin, Cassie McAfee,
Leslie McLaughlin, Holly O’Dell,
Sarah Parker, Kevin Parks,
Michael Pruitt, Jeremy Ray,
Andrew Smith, Tiffany Streit,
Jessie Tomes, Danielle Turner,
Nicholas Weaver, Angela
Williams, Taylor Zimmerman.
Special Education
Brandon Allin, Steven Brannon,
Kailah Cox, Matthew Hammond,
Daniel Hester, Tabbatha Hoosline,
Michael Johnson, Jason Leavell,
Meagn Meyer, Allison Sherrill,
Kim Simonds, Darrell Stewart, A.
J. Turner, Gerardo Vasquez, Adam
Waller.
Daves Creek
Elementary School
Honor roll
Second Grade
Phillip Allen, Lea Ardoin,
Alyssa Baskam, Kaitlyn Baty,
Paige Bower, Steven Brown,
Matthew Brown, Riley Buice,
Cory Buice, Matthew Burns,
Kristina Burt, Nathan Busbee,
Kevin Columb, Brenna Conley,
Caitlyn Crowley, Owen Davidson,
Kristy Densomore, Morgan Dowd,
Maria Gay, Brandon Gehrtz, Paige
Graham, Stephanie Halmo, Robert
Hernandez, Gary Javors, Stacey
Keahon, Sean Kelley, Chelsea
Kephart, Shelby Lacell, Maura
Law, Edward Lee, Catharine
Massey, Charlie McKenzie, Sam
Morgan, Stephen Nix, Erin Parker,
Matt Patterson, Jonathon Rhine,
Taylor Ross, Alicia Smith, Janos
Sung, Jesse Tucker, Christopher
Tuten, Jesi Wallace, Chad Ward,
Andrew Williams, Travis
Williamson, Clayton Ziga.
Third grade
Danielle Bacon, Kyle Barrett,
Jason Barwig, Julienne Baskam,
Jeff Beckman, Isabelle Bouchard,
Michael Briante, Mitch Brown,
Robby Burrell, 1 Rachel Columb,
Laura Couser, Matthew Crane,
Kimberly Croft, Jessica Davis,
Daniel Day, Jenny Emmett,
Kyndell Fry, Brooke Grogan,
Jared Harp, Kristen Hartman,
Jackie Hunter, Eric Johnson,
Patrick Kelly, Zachary Mclntyre,
Lauren Payne, Addison Perry.
Tiffani Phelps, Paul Pittman,
Kristen Polsinelli, Shelby Pratt,
Sarah Rankart, Lexi Schaible,
Melissa Smith, Alex Stevens,
Ashley Thomas, Caitlin Thorpe,
Perrin Tyner, Emily Warren, Jake
Waters, Travis Webb, Alexis
Webb, Taylor Ziga.
Fourth grade
FORSYTH COUNTY NEWS Frld»y, February B,IBM
Amy Alexander, Matt Bartlett,
Catilin Bower, Cari Cistola, Cara
Conely, Austin Gaal, Abby
Harrison, Ryan Jarrett, Stephen
Jones, Kelly Klein, Lindsay
Mitchell, Lindsey Moss, Tyler
Prevatte, Natalie Rankart, Alicia
Shrum, Stacey Smith, Andrew
Stipe, Jane Sung, Cole Wagner,
Rebecca Walsh, Katie Watson.
Fifth grade
Lauren Anderson, Tiffany
Barnes, Nicki Bertsch, Jacque
Bower, Hannah Davis, Stephanie
Douglass, Andrea Eubanks,
Stephanie Harper, Samantha
Hunter, Courtney Kelly, Andrea
Kephart, Christopher Martin,
Cameron McKenzie, Katie Nation,
Jennifer Plesher, Eric Powell, Gia
Rankart, Amanda Rinehart,
Allison Schmitz, Chris
Schoenbrun, Will See, Cecilia
Shutters, Sara Stevens, Kenneth
Tan, Thomas Tyner, Blake Ward,
Heather Warren, Kristyne Wood,
Chi Wright.
Mashburn
Elementary School
Honor roll
Second grade
Brady Kurth, Riley Smith, Miles
slanders, Alexandria Mannino,
Kelsey McCormick, Bradford
Patterson, Emily Glassick, Jessica
Johnsa, Josh Kinsey, Max
Levermore, Mac Little
Third grade
Justin Beaumont, Brian Young,
Clay Lynch, Sarah Wright,
Nicolas White, Emily Johnson,
Kristin Fisher, Katie Barlow,
Meredith Ann Jolly, Carly Cox,
Missy Himmerite, Clint Loucks,
J.J. Manton, Jessica Neal,
Matthew Schlesinger, Ali
Summerlin, Heidi Smith, Mandy
Castleberry, Robby Hartinger,
Katie Lloyd, Karen Pacheco.
Fourth grade
Allison Bagby, Adam Hill, Kyle
Normand, Jessica Stockton,
Hannah Teague, Katie Wyke, Alex
Poirot, Teal Jordan, Tyler Hinton,
Emily Gray, Alison Gabrielle,
Patrick Adams, Ashlee Bramblett,
Amy Glover, Claire Smith, Brian
Ware, Josh Wasden, Brittany
Tellex.
Fifth grade
Jon Kascak, Colin Lyerly,
Brittany Romig, Christopher
Jordan, Heather Mason, Lauren
Mullinax, Julie Parker, Nick
Sheffield, Josh Simms, Jessica
Ortega, David Beaumont.
Merit roll
Second grade
Sophie Amirkhani, Emily Caton,
Shawn Clair, Corey Crawford,
Kristen Cummings, Faith Ford,
Jameson Lakeman, Justin
McGonigal, Courtney Randall,
Jesse Welch, Victoria Bridgers,
Ashley Elzey, Kelsey Hersleb,
Chris Konke, Taylor Ross, Ryan
Tanner, Brittany Taylor, Joshua
Welch, Chris Wyke, Ryan
Blocker, Jared Davidson, Craig
Depew, Jessica Gilmore, Marilyn
Joyner, Jonathan Rajala, Emily
Rye, Grant Tiberghien, Trevor
Gilliam, Michael Baradine,
Michael Bacon, Amanda Baggett,
J. Cummings, Matthew Hand,
Jeffrey Hudson, Kelly Kott, Nicole
Neitzke, Chris Simms, Jennifer
Tassitano, Christin Toll, Mark
Zupancic, Danielle Alexander,
Tiffany Bagby, Winnie Markey.
Third grade
Zach Smith, Anna Snyder,
Danielle Stoutamire, Roger
Dennington, Andrew McCarthy,
Patrick Tucker, Erinn Goodman,
Zach Bailes, Katherine Baggett,
Jessica Clark, Olivia Cox, Brittany
DeDiego, Kyle Eve, Jeff Kennedy,
Colby Lakeman, Matthew Miller,
Michael Mohr, Daneil Payne, John
Pickens, Jon Scott, Lauren
Sullivan, Katheryn Jane Adams,
Chris Beck, Michelle Brandt,
Mitchell Felker, Rita Fisher,
Karynn Helton, Pat Kascak, John ?
Mclntosh, Rachel Micic, Elissa\
Kyle Nardiello, Charlie Reynolds, *
Keith Surig, Annalee Wittmeyer,
Bryan Wittmeyer.
Fourth grade
Amy Bynum, Annie Couch,
Alex Eve, Hayley Frix, Chad
Harms, Wesley Mcllwain, Nathan
Phillips, Joel Rabanal, Patricia
Swart, Taylor Reece, Bryan
Simms, Michael Callahan,
Jonathan Chillian, Kimberly Clair,
Josh Naylor, Austin Morrison,
Rachael Konke, Lauren King,
Bryan Keenan, Chris Helbert,
Natalie Downs, Zach Rossiter,
Andrew Still, Kristy Strickland,
Tysen Bowling, Melissa Cates,
Matthew Caton, Amber Gilliam, 1
Robert Harris, Katy Orvis,
Daniella Spears, Brandon l
Zimmerman, Thanos Caras, Maria
Drew, Emily Adams, Marty
Tomlinson, Tia Walker.
Fifth grade
Naomi Collett, Beth Crawford,
Ameila Duffey, Matthew Ekhlas,
Jennifer Formby, Lucy Hendon,
Matt McDaniels, Bridget
McPherson, Kelly Reeves, Sean
Taylor, Alex Thacker, Jennifer
Tucker, Taylor Voss, Nic Allen-
McCormick, Amanda Robichaux,•
Mark Sibenaller, Micahel Tucker, ’
Jessica Van Dyke, Eli O’Rear,•
Justin Himmerite, Jayme'
Bergeron, Lindsey Brown,
Amanda DeDiego, Alycia Hayes,
Derrick Sloan, Mike Smith.
4
Sawnee
Elementary School
Third grade
Megan Arispe, Daniel Banks,
Jessica Brooks, Katie
Whitney Cochran, Stephen*-
Coppola, Kelly Corbett, Nicole'
Densomore, Branden Dunn, Brent
Eichler, Ashley Evans, Jason
Evans, Ashton Fobes, Nicholas
Garcia, Lyndsey Gentry, Marcus
Glazebrook, Katie Godwin,
Elizabeth Goodliffe, Joshua
Harris, Lindsay Hill, Nick Huff,
Andrew Kastner, Jade Kennemore,
Amber Kuykendall, Ashleigh
Lark, Molly Lasorda, Jessica
Locklar, Andy Martin, Adam
Mauldin, Tyler McKee, Alex
Mclean, Alisha Oliver, Katrina
Oliver, Amber Pham, Keri Powers,
Joey Reese, Bradley Reid,
Whitney Richert, Emily Riley,'
Amy Rudiger, Katie Russ,
Meghan Schuler, Amanda Sellers,
Briana Sellers, Bryan Simmons,
Stephanie Southards, Brittany
Stathes, Walker Talbott, Heather
Thomas, Katie Thompson, Kayla
Thompson, Mackenzie
Washington, Brian West, Matthew
Wood.
Fourth grade
Melody Baeza, Leslie Bearden,'
Cliff Bell, Stephanie Bradley,
Joseph Briggs, Christa Bruce,
Rebecca Bullard, Kendra
Chapman, Rex Cox, Hunter
Daigle, Luke Davis'; Erin Ellisor,
Tara Esbeck, Andrea Fay, Bryn
Gravitt, Jessica Gutierrez, Jeffrey
Long, Chelsea Myers, Jared
Myers, Jared Myers, Van Raymer,
Carley Rudiger, Chasity Silvers,
Claire Smith, Lindsey Taylor,
Andrew Webber, Kaitlen
Williams.
Fifth grade
Chris Bagley, Shane Corbett,
Jonathan Crosby, Kayla Grizzle,
Josh Hill, Megan Hoogacker,
Matthew Hudson, Andrew'
Hughes, Drew Nichols, Elais
Rollins, Jimmy Schulte, Branden
Stathes, Trevor Swaim, Megan
Zelmat.
Sawnee Primary ,
School
I
First grade
lan Anderson, Christopher 1
Arnett, Heather Babcock, Chase
Bell, Katie Bergman, James
Briggs, Erin Caswell, Eli Chester,
PAGE 9A